بورد صنعتی پردازش تصویر
یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۵
0 نظر
4361 بازدید

 

 

 

بورد آموزشی-کاربردیی- صنعتی پردازش تصویر مبتنی بر FPGA شرکت ALTERA و خانواده Cyclone  3 می‌باشد. این سیستم قابلیت اتصال به دوربین دیجیتالی OV7670 و TFT LCD 3.2” جهت نمایش تصاویر دریافتی از دوربین و یا پردازش شده توسط سیستم را دارد. قابلیت اتصال به یک حافظه فلش SD Cart جهت ذخیره سازی تصاویر از دیگر ویژگی‌های این سیستم بشمار می‌رود.

سیستم دارای حافظه RAM 128 مگابایتی است که جهت پردازش‌های سریعتر قابل ارتقا می‌باشد.

کاربردهای بسیار متفاوتی برای این سیستم می‌توان تعریف کرد منجمله تعیین و تشخیص یک موضوع در روبات‌های امدادگر و فوتبالیست و یا روبات‌های خاص منظوره در مواقعی که حضور انسان و کنترلش غیر قابل انجام است و همچنین در  خط تولید کاملا هوشمند و اتوماتیک کارخانجات صنعتی تولیدی بطور ویژه می توان استفاده نمود.

این بورد قابلیت اتصال به کامپیوتر و یا بوردهای نظیر رسپری پای و... از طریق پورت USB  را دارد.

 

 

 

برای مشاهده تصاویر بیشتر روی عکس زیر کلیک کنید.

 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 

جدیدترین محصولات :

عملکرد ما :

 • طراحی سخت افزار

   

   

  طراحی و ساخت و تولید انواع سیستمهای اتوماسیون صنعتی و انواع پروژه های مبتنی بر بوردهای هوشمند الکترونیکی و همچنین انواع ماژولها و بوردهای واسط تصویر، شبکه، صدا و...

 • طراحی نرم افزار

   

   

  طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مبتنی بر تصویر (پردازش تصویر) و همچنین مبتنی بر وب و ویندوز...

 • خط تولید و مونتاژ

   

   

  گروه دیجیتال الکترونیک با توجه به خط تولید و افراد متخصصی  که در این زمینه دارد میتواند مونتاژ قطعات را در انواع بوردهای الکترونیکی با تیراژهای مختلف و با کیفیت بالا به انجام برساند.

 • پشتیبانی کامل و دائم

   

   

  از آنجا که گروه دیجیتال الکترونیک خود طراح و سازنده انواع محصولات و پروژه های نرم‌افزاری سخت‌افزاری است، توانسته پشتيباني کامل و دائمی را بطور نامحدود داشته باشد.