بورد کنترلر آسانسور صنعتی مبتنی بر RFID
دوشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۵
0 نظر
4215 بازدید

 

این سیستم جهت آسانسور و یا بالابرهای صنعتی جهت جابجایی اجسام و یا انسان طراحی و به تولید انبوه رسیده است.

در این محصول از تمامی قطعات صنعتی و مطمئن استفاده شده است. در این سیستم دوخروجی جهت کنترل جهت حرکت موتور و دو ورودی جهت میکروسوئچ طبقات بالابر تعبیه شده است. همچنین این سیستم دارای یک ماژول دریافت‌کننده اطلاعات کارت‌های RFID می‌باشد.

این محصول قابلیت ارتقا ورودی‌های بیشتری را (طبقات) در صورت در خواست مشتری دارد. همچنین قابلیت ذخیره سازی اطلاعات 100 کارت RFID را درون خود دارد که قابلیت ارتقا برای تعداد بیشتری بنا بر درخواست مشتری را دارد.

عملکرد کلی این محصول بدین صورت است که در ابتدا با خواندن کارت معتبر و قرار داشتن در یک طبقه (فعال بودن یکی از میکروسوئیچ‌ها) موتور بالابر را درجهت مخالف تا زمانیک میکرو‌سوئیچ آن طبقه فعال شود روشن می‌کند.

 بورد دارای کلیدهای جهت کنترل جهت حرکت موتور به سمت بالا و یا پایین برای مواقع ضروری تعبیه شده است. همچنین توسط کلید دیگری به نام Wright  می‌توان کارت‌های جدید یا به عبارتی افراد جدیدتری که دسترسی به این سیستم داشته باشند را معرفی نمود.

 

 

برای مشاهده تصاویر بیشتر روی عکس زیر کلیک کنید

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 

جدیدترین محصولات :

عملکرد ما :

 • طراحی سخت افزار

   

   

  طراحی و ساخت و تولید انواع سیستمهای اتوماسیون صنعتی و انواع پروژه های مبتنی بر بوردهای هوشمند الکترونیکی و همچنین انواع ماژولها و بوردهای واسط تصویر، شبکه، صدا و...

 • طراحی نرم افزار

   

   

  طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مبتنی بر تصویر (پردازش تصویر) و همچنین مبتنی بر وب و ویندوز...

 • خط تولید و مونتاژ

   

   

  گروه دیجیتال الکترونیک با توجه به خط تولید و افراد متخصصی  که در این زمینه دارد میتواند مونتاژ قطعات را در انواع بوردهای الکترونیکی با تیراژهای مختلف و با کیفیت بالا به انجام برساند.

 • پشتیبانی کامل و دائم

   

   

  از آنجا که گروه دیجیتال الکترونیک خود طراح و سازنده انواع محصولات و پروژه های نرم‌افزاری سخت‌افزاری است، توانسته پشتيباني کامل و دائمی را بطور نامحدود داشته باشد.