کنترلر خشک کن بهداشتی دست
پنجشنبه ۰۳ تير ۱۳۹۵
0 نظر
4281 بازدید

 

این سیستم بورد اصلی دستگاه های مربوط به دست خشک کن و شیر آب بهداشتی برقی و مایع دستشویی برقی و... که در این سیستم ها کاربر بدون آنکه دست خود را به کلیدی بزند توسط قرار دادن دست خود در مقابل سنسور عملکرد اصلی دستگاه فعال گردد.

 

این بورد که عکسهای مربوطه آن در ادامه قرار گرفته است از سنسور مقاومت نوری استفاده شده است و به محض آنکه دستی در مقابل آن قرار گیرد و به عبارتی مقدار نور محیط در حد فاصل تنظیم شده برای آن تغییر کند رله 220 ولت مربوطه را فعال می کند و به مدت زمانی که در این بورد توسط ولومی که برروی آن تعبیه شده است آن رله فعال می ماند و در نتیجه هر وسیله برقی مانند موتور،هیتر و... را روشن می کند.

 

استفاده از این سیستم ها در چند مکان توصیه می شود :

-استفاده در منزل بدلیل بالا بردن بهداشت خانوادگی و عدم استفاده چندین نفر و مهمانان از یک حوله جهت خشک کردن دست
-استفاده در رستوران ها بدلیل عدم امکان استفاده از دستمال و حوله و صرفه جویی در مصرف و عدم نیاز به سرکشی مداوم بر تامین مواد لازمه
-استفاده در هتل ها در بخشهای مختلف مانند اتاق ها ، سرویس های بهداشتی و ...
-استفاده در شرکتها و اماکن عمومی جهت بهبود بهداشت استفاده

 

این بورد با هزینه خیلی پایین برای تولیدکنندگان وسایل بهداشتی قابل ارائه است.

 

 

برای مشاهده تصاویر بیشتر روی عکس زیر کلیک کنید

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 

جدیدترین محصولات :

عملکرد ما :

 • طراحی سخت افزار

   

   

  طراحی و ساخت و تولید انواع سیستمهای اتوماسیون صنعتی و انواع پروژه های مبتنی بر بوردهای هوشمند الکترونیکی و همچنین انواع ماژولها و بوردهای واسط تصویر، شبکه، صدا و...

 • طراحی نرم افزار

   

   

  طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مبتنی بر تصویر (پردازش تصویر) و همچنین مبتنی بر وب و ویندوز...

 • خط تولید و مونتاژ

   

   

  گروه دیجیتال الکترونیک با توجه به خط تولید و افراد متخصصی  که در این زمینه دارد میتواند مونتاژ قطعات را در انواع بوردهای الکترونیکی با تیراژهای مختلف و با کیفیت بالا به انجام برساند.

 • پشتیبانی کامل و دائم

   

   

  از آنجا که گروه دیجیتال الکترونیک خود طراح و سازنده انواع محصولات و پروژه های نرم‌افزاری سخت‌افزاری است، توانسته پشتيباني کامل و دائمی را بطور نامحدود داشته باشد.